Bądź częścią marki Avon, która wyjątkowo szybko rozwija się dając klientom oraz konsultantkom dostęp do kosmetyków doskonałej jakości w przystępnej cenie. Bydgoszcz to miasto w którym masz mnóstwo możliwości rozwoju, a dzięki temu możesz działać bardzo prężnie jako lider lub konsultant. Wykorzystaj szansę i ciesz się sukcesami, które z pewnością nadejdą bardzo szybko.

Rejestracja w klubie Avon

Wstąp do klubu Avon, żeby nabywać w super ofercie różnego rodzaju wody zapachowe, kosmetyki dla kobiet i mężczyzn oraz mnóstwo innych, różnorodnych produktów Avon. Bycie konsultantką w Bydgoszczy nie zobowiązuje Cię do składania zamówień, ani tym bardziej do sprzedawania produktów. Możesz kupować tylko wtedy kiedy coś potrzebujesz, nie masz obowiązku zamawiania co katalog. Dzięki kupowaniu na własny użytek oszczędzasz, ponieważ na zakupy otrzymujesz rabat. Natomiast jeśli sprzedajesz produkty dalej, to zarabiasz. Klient płaci cenę katalogową, więc różnica między ceną zakupu a ceną sprzedaży jest Twoim zarobkiem. Bydgoszcz to duże miasto, więc i możliwości zarobkowych w Avon masz dużo więcej. Tylko od Ciebie zależy jak i czy w ogóle je wykorzystasz.

Jak zamówić u konsultantki

W Bydgoszczy możesz odszukać dużo konsultantek, które zrealizują Twoje zamówienie, a dostawca doręczy je wprost do miejsca które wskażesz. Jeśli chcesz, masz możliwość zlecić odbiór w dużej ilości przeróżnych punktach w Bydgoszczy. W tym w paczkomatach czy w placówkach poczty polskiej. Zorientuj się, czy konsultantka ma w Bydgoszczy miejsce gdzie możesz obejrzeć produkty Avon, dzięki temu szybko zapoznasz się z nutami zapachowymi perfum i wszystkich produktów. Jeszcze kilka lat temu można było dokonać zakupów w centrum obsługi konsultantek COK Avon Bydgoszcz ul. Gdańska 53, niestety został on zamknięty.

Składanie zamówienia

Istnieje możliwość zamówić kosmetyki przez stronę internetową z wykorzystaniem elektronicznego katalogu. Jeżeli jesteś konsultantką, to link do ikatalogu możesz rozesłać swoim klientom. Jeśli zamawiasz u kogoś z Bydgoszczy, poproś o przesłanie broszury on-line. To świetny sposób na zakupy nie wychodząc z domu. Konsultantki to osoby, które znają kosmetyki Avon. Korzystają z różnego rodzaju szkoleń o produktach, więc odpowiednio Ci doradzą jaki wybrać produkt. Skontaktuj się z ulubioną konsultantką i zapytaj o ofertę w aktualnym katalogu. Tylko w Avon otrzymasz towar szybko i w niskiej cenie .