Spróbuj dodatkowych możliwości zarobkowych i dołącz do Avon jako konsultantka, lider zespołu lub po prostu klient, Białystok to idealne miejsce, które pozwoli Ci na rozwój w branży kosmetycznej niezależnie od tego, czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Avon oferuje swoim współpracownikom świetne warunki współpracy.

Dołącz do Avon

Zarejestruj się do Avon, firmy która nadzwyczaj szybko powiększa się oferując swym kontrahentom, możliwość zakupu towarów w wielu miejscach w Polsce w tym także w Białymstoku. Zarejestruj się do klubu Avon, żeby chwytać w promocji wysokiej jakości zapachy, produkty dla Niej i dla Niego a również najróżniejsze akcesoria do codziennego użytkowania. Bycie w Avon to setki promocji i fantastycznych ofert dla konsultantów i konsultantek. Rejestracja jest bezpłatna, a samo bycie w Avon nie zobowiązuje się do tego by robić zakupy co katalog.

Kim jest konsultantka?

Konsultanci to osoby (kobiety i panowie), które interesują się branżą beauty. Działają prężnie, rozwijając się. Korzystają z dużej ilości darmowych szkoleń z kosmetyków, perfum itp. Z pewnością najlepiej jak potrafią poradzą klientom jaki produkt wybrać, aby spełnił on oczekiwania klientów. Avon w Białymstoku to duża grupa konsultantek znających i działających prężnie w internecie. Avon Białystok bardzo skutecznie realizuje sprzedaż z wykorzystaniem dostępnych narzędzi online. Kiedyś istniał też autoryzowany punkt obsługi konsultantek COK Avon Białystok ul. Św. Rocha 8, niestety został zamknięty.

Kupowanie w Avon

Jako konsultantka masz możliwość kupowania w Avon ze zniżką aż do 40%. Dzięki specjalnie przygotowanym programom dla konsultantów możesz zarabiać na sprzedaży, ale także oszczędzać, jeśli kupujesz tylko na własny użytek. Białystok idealnie sprawdzi się przy sprzedaży produktów, to duże miasto z mnóstwem fantastycznych miejsc gdzie możesz zostawić swój katalog. Jeśli nie chcesz zamawiać sam dla siebie znajdź swoją konsultantkę w Białymstoku i spytaj się o ofertę w obowiązującym katalogu. Jeśli chcesz możesz nabyć katalog papierowy, a także skorzystać z próbek które konsultantka może dla Ciebie zamówić. Niezleżnie od tego czy kupujesz u konsultantki z Białegostoku, czy zamawiasz na własny użytek, zawsze korzystasz z wyjątkowej jakości w mega dobrej cenie .

Narzędzia dla konsultantów

Gdy szukasz konsultantki w Białymstoku, która weźmie od ciebie zamówienie, to kapitalnie trafiłeś. Znajdziesz tutaj mnóstwo osób, które od wielu lat współdziałają z Avon jako liderzy i konsultanci. Te osoby fachowo wprowadzą Twe zamówienie, które kurierzy zawiozą pod adres który wskazałeś. Możesz również je odebrać w wielu miejscach w Białymstoku. Wiele konsultantek ma swój sklepik z produktami Avon, dzięki czemu szybko można zaopatrywać się w nim, a także zapoznawać się z nutami większości perfum i kosmetyków. Ty także masz taką możliwość. Białystok to mnóstwo możliwości rozwoju.