Perfumy Viva La Vita to zapach idealny na wiele okazji sprawdzi się w przypadku młodszych jak i starszych kobiet. Ponadczasowy zapach zachwyca swoim charakterem i doskonałymi nutami zapachowymi, które z pewnością urzekną niejednego ich użytkownika. Viva La Vita Avon to bardzo delikatny zapach, który sprawdzi się zdecydowanie na co dzień np. do pracy lub szkoły. Jego subtelność delikatnie podkreśli urodę i charakter.

Seria Viva La Vita

Rodzina zapachu Viva La Vita jest bardzo bogata. Znaleźć tu można poza 50ml flakonikiem perfum także perfumowany balsam do ciała, perfumy o pojemności 30ml oraz perfumetkę i dodatkowo próbki, które zawsze warto mieć przy sobie. Viva la vita to inspirujący zapach dla kobiet, które lubują się w ciepłych aromatach owoców i kwiatów. Niezwykle kuszący, otulający ciało i nadający każdej jego posiadacze charakter i pewność siebie. Viva La Vita będzie doskonały do stosowania na różne okazje w ciągu dnia.

Kompozycja: owocowo-kwiatowa
Kategoria Viva La Vita : delikatny zapach do codziennego stosowania
Główne nuty zapachowe: mandarynka, magnolia, kaszmir
Nuty głowy: mandarynka, jabłko, różowy grejpfrut
Nuty serca: mimoza, magnolia, zroszone płatki róż
Nuty bazy: drewno sandałowe, kaszmir, wanilia

Perfum Viva La Vita

W serii występuje jeden zapach jednak w kilku rewelacyjnych produktach kosmetycznych. Warto stosować je łącznie, aby przedłużyć trwałość perfum. Wysokiej jakości perfumowany balsam do ciała Viva La Vita sprawdzi się doskonale po kąpieli. Idealnie nawilża i nie wysusza skóry – pozostawia ją gładką i miękką. Warto stosować go codziennie lub wtedy kiedy potrzebujesz. Dezodorant w sprayu Viva La Vita to klasyczny kosmetyk, którego warto używać do odświeżania zapachu. Klasyczne opakowanie o niewielkim rozmiarze pozwala mieć je zawsze przy sobie. Dodatkowo w serii znaleźć można perfumy w trzech różnych rozmiarach. Klasyczny flakonik 50ml perfumy Viva La Vita Avon, nie co mniejszy o pojemności 30ml oraz perfumetkę 10ml i próbki 1ml. Te pojemności zostały stworzone dla kobiet, które chciałyby zawsze mieć swój zapach w torebce, a ze względu na mniejszą pojemność mogą sobie na to pozwolić.