W Avon znajdziesz mnóstwo fantastycznych zapachów dla kobiet i mężczyzn. Dołącz do grona konsultantek Avon i kupuj je z rabatem aż do 45%. Zarejestruj się, dzięki temu będziesz mogła kupić kosmetyki na swój własny użytek lub jeśli masz ochotę to także do dalszej odsprzedaży. Kosmetyki Avon są znane nie tylko w Polsce, a ich wysoką jakość doceniają klienci w różnym wieku. Wyjątkowe serie perfum i kosmetyków perfumowanych są bardzo chętnie wybierane i chwalone, a szczególne zainteresowanie wzbudza seria Avon Tomorrow, które od lat są produkowane przez firmę.

Perfumy Avon Tomorrow dla Niej

Zapachy TTA Avon Tomorrow cieszą się olbrzymią popularnością. Znaleźć tu można wersję damską oraz męską. W całej kolekcji perfum TTA znaleźć można kilka innych produktów o zróżnicowanych zapachach. Perfumy Avon Tomorrow dla Niej to bardzo zmysłowy zapach, idealny na spotkania we dwoje. To połączenie orientu i nut drzewnych , które są niezwykle ciepłe i znakomicie sprawdzą się u pań w różnym wieku. Klasyczny flakonik, wyjątkowa trwałość perfum, a dodatkowo przystępna cena – to wszystko sprawia że TTA Tommorow dla Niej warto mieć w swojej toaletce.

avon tomorrow

Kategoria Avon Tomorrow dla Niej: zmysłowa, ciepła, na spotkania we dwoje
Kompozycja: orientalno-drzewna
Główne nuty zapachowe: maliny, neroli, paczula, jaśmin indyjski, żywice orientalne

Perfumy Avon Tomorrow dla Niego

Każdy mężczyzna powinien pięknie pachnieć, dlatego warto zwrócić uwagę na orientalny zapach Avon Tomorrow dla Niego. Zapach będzie doskonały na wiele okazji. Sprawdzi się u każdego mężczyzny, niezależnie od tego czy będzie używany przez nastolatka czy Pana w średnim wieku, czy dojrzałego mężczyznę. Perfumy Avon Tomorrow dla Niego do zapach do stosowania w ciągu dnia, ale także wieczorem. To duży 75ml flakonik, który z pewnością wystarczy na długo.

avon tomorrow

Kategoria Avon Tomorrow: na dzień lub na wieczorne spotkania
Kompozycja: orientalno-gourmand
Główne nuty zapachowe: liść lukrecji, kakao, drewno cedrowe