Avon posiada mnóstwo serii perfum, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet oraz mężczyzn. Jedną z bardziej popularnych marek są zapachy Pur Blanca, które doczekały się aż kilku odsłon, oraz kilku kosmetyków perfumowanych, wzbogaconych nutami ulubionych perfum. Przedstawiamy dwa najpopularniejsze.

Perfumy Pur Blanca

Pierwszy, klasyczny zapach od Avon Pur Blanca to lekka, kwiatowa kompozycja. Mieszanka róży, peoni i lilii wodnej tworzy razem znakomitą harmonię, która współgra z każdą kobietą. To zapach dedykowany do codziennego stosowania. Podłużna, przeźroczysta buteleczka każdemu przypadnie do gustu.

Kompozycja Pur Blanca :kwiatowa
Kategoria: uniwersalny zapach na każdą okazję
Główne nuty zapachowe: biała frezja, peonia, biała róża
Nuty głowy biała frezja, mięta, kwiaty ylang – ylang
Nuty sercabiała róża, biała peonia, lilia wodna
Nuty bazy drewno sandałowe, mleczne piżmo

Avon Pur Blanca Elegance

To druga odsłona tego fantastycznego zapachu. Wersja Pur Blanca Elegance sprawdzi się doskonale na mnóstwo okazji, w tym na co dzień. Wesoły, energetyzujący zapach zabierze każdą kobietę do wyjątkowego, kwiatowego ogrodu. Połączenie nieoczywistych nut zapachowych tworzy kompozycję pełną świeżości, a dodatek ożywczej mięty zapewni Ci niepowtarzalne doznania zapachowe.

Kompozycja zapachowa Pur Blanca Elegance: kwiatowa
Kategoria zapachowa: zapach orzeźwiający, energetyzujący
Główne nuty zapachowe: ylang ylang, róża, piżmo
Nuty głowy to tajemnicze kwiaty ylang ylang i biała frezja, otulone ożywczą miętą
Nuty serca róża, peonia i lilia wodna
Nuty bazy piżmo i drewno sandałowe

blank

Perfumy Pur Blanca oraz inne kosmetyki możesz zakupić ze zniżką poprzez klub Avon. Wystarczy, że zarejestrujesz się jako konsultantka Avon i możesz kupować produkty z rabatek na własny użytek, lub sprzedawać innym i na tym zarabiać.

Najnowsze Pur Blanca

Oferta Avon jest stale poszerzana o nowe zapachy z serii. Do serii Pure Blanca dołączyły fantastyczne kompozycje. Każdy z pewnością odnajdzie tutaj coś dla siebie.