Avon posiada w ofercie bardzo duży wybór różnego rodzaju perfum dla kobiet i mężczyzn. Wśród nich na uwagę z pewnością zasługuje ponadczasowa seria perfum damskich znana jako Little Black. Ostatnimi czasy znów stało się o niej głosno za sprawą nowych zapachów, które dołączyły to tej jakże popularnej rodziny.

Perfumy Little Red Dress

Poza klasykiem Little Black Dress równie popularne były niegdyś Little Red Dress. Niestety perfumy zostały wycofane ze sprzedaży i po długiej nieobecności powróciły jako Little Black Dress Red Edition. Jest to zapach dla odważnych, pewnych siebie kobiet. Znakomicie nadaje się na imprezy i komponuje się z każdą imprezową stylizacją. Little Red Dress to kwiatowe nuty wymieszane z owocowymi akordami. Całość tworzy fantastyczny, imprezowy zapach idealny dla każdej kobiety. W głównych nutach zapachowych wyróznić możemy czerwoną malinę, bułgarską różę, oraz czerwony sandałowiec.

little black dress red

Gdzie kupić Little Red Dress?

Perfumy marki Avon dostępne są dla każdego. Zamówienie na nie można złożyć bezpośrednio u konsultantki lub zarejestrować się na naszej stronie jako konsultantka Avon i kupować ze zniżką do 40%. Rejestracja jest zupełnie darmowa i do niczego nie zobowiązuje.

Aktualnie perfumy nie są dostępne.